Michał10.04.2014
Facebook chce usunąć chat z oficjalnej aplikacji

Jeśli jesteście użytkownikami Facebooka, to raczej nie będziecie zachwyceni tą wiadomością. Już wkrótce aby porozmawiać ze swoimi znajomymi na fejsie będziecie musieli zainstalować Facebook Messenger.

Działanie to ma na celu zachęcenie, a wręcz wymuszenie na użytkowniku instalację aplikacji Facebook Messenger, która tak na dobrą sprawę nie jest przez większość lubiana. Przejście na nastąpić stopniowo i powoli. Proponujemy zatem już dzisiaj zainstalować na swoich iUrządzeniach apkę Facebook Messenger.

Messenger
Cena: Gratis
/ Pobierz
Źródło: imore.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Kapi

  Brak słów na takie praktyki… Do tej pory opierałem sie Messengerowi i gdy kazali mi go zainstalować to usuwałem i ściągałem od nowa aplikację Facebooka. Co to w ogóle za pomysł, była dobra appka all-in-one, a teraz rozdrabniają podstawowe funkcje na oddzielne aplikacje – nie widzę w tym żadnego sensu. No i jeszcze te wymuszanie… Poleci ktoś jakiegoś dobrego klienta Facebooka na iOS?

  • Piotr

   flipboard

   • MJ

    Paper – amerykańska alternatywa facebooka (dostępna była/jest tylko w us appstore) i tam ikonka bubble rozmówcy pojawia się na tablicy, nie przenosi do messengera. Ogólnie polecam, korzystam od wydania tej apki.

  • Tomek

   Albo przez przeglądarkę ;)

 • @Orlowskii

  Ja, aby uwolnic sie od messengera, gdy na fb mam powiadomienie, ze wiadomosci zostaly skopiowane wlasnie do messengera to specjalnie usuwam i od nowa instaluje fb, aby miec chat w aplikacji, a nie w dodatkowym programie… Zaraz wylacze automatyczne aktualizacje i wrzuce sobie aplikacje na komputer, abym przypadkowo nie zaaktualizowal.

 • Agata

  Z ładnymi dziewczynami rozmawiasz :)

  • @Orlowskii

   nawet bardzo ;-)