Maciej Witek02.04.2014
Fantastical 2 – najlepsza aplikacja kalendarza dostępna również dla iPada

Fantastical 2 na iPada – to nowa wersja poprzednika fantastical dla iOS 7 oraz iPhone’a z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Fantastical 2 to najbardziej przejrzysta i miła w użyciu aplikacją kalendarza dostępna na platformę iOS

Fantastical 2 to kolejna aplikacja, która została powtórnie wykonana jako całkowicie nowa dla iOS 7. W przeciwieństwie do niektórych z jego braci, Fantastical 2 zapewnia wspaniałe ulepszenia, jeśli chodzi o dostosowanie interfejsu dla użytkownika oraz integrację telefonu i dostępności.

Podobnie jak w starszej wersji Fantastical, użytkownicy mogą łatwo zarządzać zdarzeniami i harmonogramami wcześniej utworzonymi. Co więcej aplikacja daje możliwość integracji między iPadem i iPhonem co skutkuje większą wygodą. Dodatkowymi atutami są powiadomienia push – w oparciu o czas, datę, a nawet lokalizację, oczywiście warto mieć je włączone – jednakże odbija się to na żywotności baterii.

Fantastical 2 to świetna aplikacja dla osób, którym nie wystarcza opcja zwykłego kalendarza w iPad, jest to raczej propozycja dla osób, które wymagają naprawdę dobrej aplikacji do organizowania sobie czasu czy też przypominania ważnych nadchodzących wydarzeniach.

Aplikacja do pobrania z Appstore w cenie 8,99€, promocja jest ograniczona czasowo!

Fantastical 2 for iPad
Cena: 47,99 zł
/ Pobierz
Źródło: zdjęcie: techcrunch.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Bloger, recenzent i leniwy student.
@witkowskiwitek