Michał05.06.2015
Finalna wersja iOS 8.4 w ostatnim tygodniu czerwca?

Kilka tygodniu temu pisaliśmy o tym, że finalna wersja iOS 8.4 ma zostać udostępniona po zakończeniu Keynote w poniedziałek 8 czerwca 2015. Tak jednak nie będzie.

W dniu dzisiejszym w sieci pojawiły się informację, że finalna wersja iOS 8.4 z odmienioną aplikacją Muzyka ma zostać udostępniona przez Apple dopiero w ostatnim tygodniu czerwca.

Apple had originally planned to release iOS 8.4 following the WWDC Keynote on June 8th, but we’ve heard that it’s currently planning to release it during the last week of June.

Czy informacja ta się sprawdzi? Tego dowiemy się już w poniedziałek wieczorem. Gdy tylko aktualizacja będzie dostępna, to oczywiście od razu Was o tym poinformujemy.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • maxi

    mam pytanko czy to prawda że wszelakie aktualizacje systemu i jego zmiany na nowsze wersje najlepiej jest robić poprzedzając formatem systemu? tudzież zupełnie wykasowaniem systemu i nagraniem nowej jego wersjii na tzw świeżo? czy są jakies negatywne skutki aktualizacjii przez wifi i używaniu go dalej w takiej postaci bez żadnych formatw czy przywrocenia ust fabrycznych?

    • krzysiekb92

      Nic z tych rzeczy. Jeżeli chcesz mieć czysta wersje systemu to wykonujesz odtworzenie systemu operacyjnego przez DFU. Aktualizując przez OTA (bezpośrednio na urządzeniu) bez usuwania czegokolwiek tez się nic nie stanie, to nie Android.