Krystian10.01.2014
Fitbit z nową świetną funkcją

Długo oczekiwany update aplikacji do obsługi FitBit. Dzięki niemu wreszcie stanie się możliwe wysyłanie nazwy rozmówcy do naszej opaski. Uaktualnienie ma trafić do publicznego użytku już w lutym. Po zrobieniu aktualizacji, jedna linia wyświetlacza w opasce będzie przewijać informację z nazwą kontaktu, który do nas dzwoni – o ile będzie on na naszej liście.

Aktualizacja będzie działać tylko na urządzeniach z systemem iOS (iPhone 4S i wyżej), Androidowcy mają niestety pecha. Na pocieszenie zostaje fakt, że firma dodała ostatnio do obsługiwanych urządzeń Nexusa 5 i Moto X.

Niestety aktualizacja nie przyniesie możliwości zarządzania połączeniami. W przeciwieństwie do Pebble Steel, nie ma możliwości odrzucenia połączenia w momencie, gdy nie chcemy go odbierać. Nie da się również odbierać połączeń gdy iPhone jest powiązany z systemem głośnomówiącym.

Niemniej jednak, jest to istotna aktualizacja dla tych, którzy chcą widzieć podczas biegania kto aktualnie dzwoni. FitBit wprawdzie nie zdradził kiedy dokładnie wydana zostanie aktualizacja, ale jeżeli planujecie akurat zakup możecie go spokojnie zrobić.

Aktualizacja będzie dostępna za darmo na wszystkie urządzenia.

Źródło: slashgear.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_