Krzysiek Borek22.11.2017
Foxconn wspomoże Inventec podczas produkcji Homepod

Niespodziewane opóźnienie sprzedaży Homepod może mieć szczęśliwe zakończenie, ponieważ Foxconn wesprze Inventec podczas produkcji inteligentnego głośnika.

Do informacji dotarło Digitimes i wynika z niej, że Foxconn rzeczywiście weźmie produkcję na swoje barki. Początkowo mówiono o grudniowym debiucie, ale przeniesiono go w czasie do początku przyszłego roku. Dopiero wtedy zainteresowani konsumenci będą mogli nabyć głośnik z Siri.

Inventec to obecnie jedyny dostawca głośnika i statystyki firmy nie wyglądają najlepiej. Prawdopodobnie przez rozłożenie większości sił na produkcję jednego urządzenia. Ponadto przyszły rok może nie wyglądać kolorowo, ponieważ w przyszłym roku wysyłka inteligentnych urządzeń prawie nie wzrośnie.

Opóźnienie produktu Apple sprawi, że produkty konkurencji pojawią się pod choinkami niektórych konsumentów. Jednym z nich będą z pewnością głośniki Echo, korzystające z Alex’y. Compal dostarczył Amazonowi głośniki i obecnie oboje pracują nad modelami na przyszły rok.

Podobno nowe modele dostaną piko projektory i czujniki 3D. Taki obrót sytuacji sprawi, że Apple może mieć problemy ze sprzedażą swojego produktu, ale czas wszystko zweryfikuje.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek