Krzysiek Borek08.12.2015
FullForce – aplikacje z iPhone’a działają na iPadzie

Wielu użytkowników iPada od dłuższego czasu pytało mnie o możliwość uruchamiania aplikacji z iPhone‚a na tablecie Apple. Oczywiście, jest to możliwe, ale aplikacja uruchamia się w rozdzielczości smartfona i zostają czarne pasy dookoła. Na szczęście dzięki dodatkowi Full Force możemy je zmusić do działania w trybie pełnoekranowym.

IMG_1774

IMG_1775

Po instalacji dodatku w systemowych ustawieniach pojawi się panel preferencji dodatku i lista programów, które możemy włączyć w trybie pełnoekranowym. Do testu nowej wersji, kompatybilnej z iOS 9 wybrałem Instagrama,Snapchata, PayPal,AppSter, a także f.lux. Wszystkie aplikacje działają poprawnie i bezbłędnie na pełnym ekranie iPada z małym wyjątkiem. Ustawienie f.lux wędruje w lewy górny róg, a nie na środek interfejsu i nie wygląda to zbyt estetycznie, osobiście mi to nie przeszkadza, ale znajdą się użytkownicy, którzy będą kręcić nosem.

IMG_1772

IMG_1773

Obecnie rozszerzenie jest darmowe i najlepiej pobrać je z repozytorium autora – https://rpetri.ch/repo. Dzięki temu będziemy mieli wgląd w znacznie więcej dodatków spod ręki tego dewelopera.

Źródło: Cydia
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek