Krzysiek Borek30.04.2014
Galaxy K Zoom oficjalnie zapowiedziany

W dniu wczorajszym Samsung zaprezentował nastepce Galaxy S4 Zoom, nazwie uległa nazwa, ale nie tylko ona.

Jest to hybryda pomiędzy aparatem, a smartphone`m, wyglądem przypomina Galaxy S5, bazy która jest 2 razy cieńsza od poprzednika. Urządzenie posiada 4 rdzeniowy procesor Exynos, 2GB pamięci RAM, wyświetlacz 4.8″ o rozdzielczosci 720, jest to Super Amoled. Posiada także 8GB wbudowanej pamięci na przechowywanie różnorakich danych, slot kart microSD, a także łącznosc LTE, do tego jest wymienna bateria o pojemności 2430mAh.

Jeżeli chodzi o oprogramowanie ma on oczywiście nakładkę graficzną Touchwiz i Androida w wersji 4.4.2, posiada także specjalny tryb oszczędzania baterii, S-Health i wiele więcej.

Galaxy_K_Zoom

Najważniejszą zaleta K Zoom jest jego 20.7 megapikselowa matryca z sensorem 1/2.3 cala umieszczonym z tyłu obudowy, aparatowi towarzyszy optyka 24-240mm i Xenonowa lampa błyskowa. Dostepny jest 10 krotny zoom optyczny, mozna nim nagrywać filmy w 1080 w 60 klatkach na sekunde i zwolnionym tempie.

Samsung nie oglosił jeszcze ceny, nowego urządzenia, ani daty dostepnosci w sprzedazy. Jednakże hybryda na pewno nie pojawi się w Stanach Zjednoczonych, przynajmniej przez jakiś czas.

Źródło: androidbeat.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek