Krzysiek Borek13.10.2015
Gamma Thingy funkcje podobne do f.lux bez Jailbreak

Gamma Thingy jest obecnie dostępne na GitHubie dzięki ciężkiej pracy Thomasa Fincha. Pozwala ono na zmianę charakterystyki wyświetlacza tak samo, jak f.lux, który wymaga Jailbreak. Najważniejsze, że nie potrzebujecie odblokowania iOS, aby korzystać z aplikacji.

Wielu użytkowników chwali f.lux za to, że mogą dostosować wyświetlacz do czytania w mniej sprzyjających warunkach oświetleniowych, w przeszłości używałem f.luxa do czytania ebooków na iPadzie.

Gamma-Thingy

Gamma Thingy możemy eksportować na dowolne urządzenie mobilne Apple kompatybilne z iOS 9, ale będziemy potrzebowali do tego procesu Xcode 7. Po „instalacji” ręcznie dostosowujemy charakterystykę wyświetlacza w wybranym przez nas przedziale czasowym. W kolejnym wpisie przybliżę wam proces eksportu aplikacji przez Xcode.

Gamma-Thingy-3D-Touch

Aplikacja nie jest tak rozbudowana, jak rozszerzenie dostępne w Cydii, choć to jedynie przystawka przed wydaniem Jailbreak. Po jego wydaniu rzeczona wtyczka na pewno będzie kompatybilna z najnowszą wersją oprogramowania układowego większości iUrządzeń. Warto nadmienić, że ikona aplikacji wspiera 3D Touch, po dłuższym przytrzymaniu palca na ikonce, możemy od razu uruchomić Gamma Thingy.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek