Krzysiek Borek06.01.2016
Gear S2 w tym roku uzyska kompatybilność z iOS

Wczoraj odbyła się konferencja Samsunga podczas trwania tegorocznych targów CES i zaprezentowano wiele nowości takich jak telewizory, inteligentne lodówki, urządzenie 2w1 Galaxy Tab S Pro z Windows 10, nowe warianty kolorystyczne Gear S2 (rose gold i platyna) i wiele innych.

Konferencji nie oglądałem do końca, ale jedna sprawa przykuła moją uwagę obok prezentacji nowego Chromebooka z baterią pozwalającą na 11h pracy, jest nią rozpoczęcie prac nad wprowadzeniem kompatybilności Gear S2 z systemem operacyjnym iOS.

Na pewno jeszcze w tym roku użytkownicy korzystający z iPhone’a, którzy są zainteresowani produktem Samsunga będą w stanie połączyć go ze swoim smartfonem.

Zastanawia mnie jedynie kwestia współpracy między nimi, mam nadzieję, że nie funkcje nie zostaną wykastrowane w ten sam sposób, co przy zegarkach z Android Wear, a tak może się stać. Niestety, na scenie nie pokazano nawet, jak zegarek współpracuje z iPhone’em, ale miejmy nadzieję, że prędzej czy później będziemy mogli to sprawdzić.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek