Michał20.12.2017
Geekbench: wydajność iPhone zależy od stanu baterii

Kilka dni temu Krzysiek pisał, że wydajność iPhone’a zależy od stanu jego baterii. John Poole, czyli twórca Geekbench potwierdza te doniesienia.

John postanowił wykonać kilka testów w których potwierdza, że wydajność iPhone’a zależy od stanu baterii. Jak widzicie poniżej spadek wydajności pogarsza się wraz z kolejnymi wersjami iOS.

Dlaczego Apple w iOS 10.2.1 wprowadziło funkcję, która ogranicza wydajność urządzenia, gdy stan baterii się pogorszy. Zdaniem Johna najprawdopodobniej gigant z Cupertion w ten sposób chce sprawdzić, aby użytkownik takiego urządzenia wymienił je na nowsze. A co o tym myślicie?

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Adrian

  A ma ktoś jakieś problemy z Phone 5c po aktualizacji 10.3.3 w stylu że z czasem tez sie zawiesza, ciężko chodzi , nie reaguje szybko na dotyk, w czasie pisania myli słowa , i jest coraz gorzej ????? chyba Apple też z 5c tak zrobiło że ma to skłonić do kupna nowszego modelu a bateria śmiga dobrze ??

  • mikagosz

   ja miałem podobny problem z 5c już nie pamiętam dokładnie która wersja ios ale na pewno od 10.x.x strasznie sie zamulał

 • ForestJump👍

  Logiczne z punktu widzenia Apple. I zawsze mogą powiedzieć, że to dla dobra użytkownika – mechanizm służący temu by bateria wytrzymała cały dzień nawet z gorszą baterią.

  Celowe postarzanie produktu obecnie prawie w każdym produkcie.