Michał11.03.2015
Google atakuje Apple – zobacz nową reklamę Android Wear

Jeśli Sony i Pebble może atakować Apple Watch, to Google nie może pozostać w tyle. Prawda? W nocy pojawiła się nowa reklama Android Wear, krytykującą Apple Watch.

W reklamie poniżej możemy zobaczyć jak Google atakuje Apple, a dokładniej Apple Watch. Zdaniem Google, Apple Watch jest nudny. Wymiana pasków nie da użytkownikom tego, co zegarek z Android Wear. Wygląd Apple Watch jest jeden, a zegarki z Adroid Wear dostępne są w różnych kolorach, kształtach i wielkościach.

Reklamę możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Big

  Słabe.

  Jedyna różnica to kształt tarczy. Soft już całkowicie leży i kwiczy.

  • xazar

   skąd taka nadgorliwość?! Kiedyś byłem taki sam jak Ty,ale zmieniłem stosunek jak na urodziny dostałem Samsunga TAB 805. Jest o wiele przyjazny i stabilniejszy niż produkt Apple.Czy kiedysz miałeś w ręku sprzęt Androida z wyższej półki,czy bawiłeś się tylko zabawkami Androidalnymi nie wiadomego pochodzenia.Android za taki krótki czas osiągnął o wiele więcej niż Apple za dziesięciolecia.to Android wymusza Apple,że co chwilę wydaje nowe niedopracowane iOSy…biedak już się całkiem się gubi. Co będzie za 3-4 lat nie wyobrażam sobie miejsce Apple.Ale to dobrze i wyjdzie nam konsumentom na dobre.

   • Olek

    Masz chyba jakiś wypaczony obraz rzeczywistości albo, co bardziej prawdopodobne, nie orientujesz się zbytnio w temacie. Jeśli chcesz zobaczyć niedopracowaną wersję systemu to masz ją na swoim tablecie.

    • Robert Filipek

     KOLEGO PRZYKŁAD NR,1 W ŻADNYM IPADZIE BEZ MODEMU , NIE MA MODUŁU GPS I TO JEST NIE DOPRACOWANIE W SAMSUNGACH ? TYLKO NIE PISZ MI I NIE NAUCZAJ , CO DWA TYGODNIE MAM NA TAPECIE CZYLI UZYWAM I TESTUJE TELEFONY WSZELAKIE Z ANDROIDEM GŁOWNIE I Z OS I POWIEM TYLKO JAK MOZNA BYŁO S…..IĆ TAKI SYSTEM JAK OS6 I DAĆ INSTALOWĆ NA 4,4S OS 7 TYLKO PO TO ŻEBY NAKŁONIĆ LUDZI DO KUPOWANIA NOWSZYCH MODELI , I TU TYLKO CHODZI O MARKETING I SPRZEDAŻ A NIE O TWOJĄ WYGODĘ KLIJENTA POTENCJALNEGO I PODNIECAJACEGO SIE NOWYMI OSAMI JEST WIELU ALE ILU KLIJENTÓW WYWALIŁO IPHONY I ZMIENIŁO NA ANDROIDA TO ONI SAMI WIEDZĄ , A JESZCZE JAK BY BYŁ TAK TEN OS DOSKONAŁY TO CZEMU Jailbreak CZIESZY SIĘ POPULARNOSCIĄ . POZDRAWIAM

     • Fan

      Apple jest wyjątkowe samo w sobie.
      Tyle w tym temacie.

    • xazar

     Olek,jesteś typowym i zakutym iOSocem i nic więcej ! Nie wirsz o czym pisześ ! O jakim „niedopracowaną wersję systemu” piszesz?! Czy na iPhone czy na iPadzie wytyczasz tory lotów kosmicznych,budujesz drogi czy mosty i tuneli? A może prowadzisz ścisłe badania naukowe? iOS taj jak Android dla wiele milionów ludzi służy tylko do zabawy,pstrykania i kontaktu.Przez rok intensywnego użytkowania nie zauważyłem,żeby system iOS był wyjątkowy od Androida.Nawet zauważyłem,że Android jest bardziej stabilniejszy od iOSa.W ojczyźnie iPhone od dwóch lat spada popyt na sprzęt Apple,ale za to wzrasta sprzedaż w takich bananowych krajach jak Korea,Indie,Iran,Arabia,Chiny,czy Mongolia i Ameryka Łacińska.Wielu z tych bananowców trzymając iPhone w w czuje się dumny i lepszy od innego bananowca,bo uważa siebie za Amerykańca,lepszego od reszty Świata….nic z poza tym ! Ja na szczęścia jestem po środku mam sprzęt z iOSem i z Androidem. Nie znałem Androida! Teraz kiedy od roku mam ten system dając mu przewagę, przesiadam po woli na Androida. Wybór lepszego systemu należy do mnie,a nie do mojego ego,czy reklam !

 • Kris

  Nie widzę w tej reklamie ataku na Appla
  Ps. Apple ma 1 rzecz dla której mam iPhone i Mac air – system!! I to samo jest z zegarkiem – on nie jest lepszy od innych ale ma ten właśnie super pasujący do wszystkiego system :)

  I to właśnie jest powód problemów innych producentów – brakuje im tego czegos

  Kiedyś miała to Nokia – ich system i tel były rewelacyjne jak na tamte czasy