Krzysiek Borek30.05.2016
Grupa GSMagic wyda Jailbreak iOS 9.1 – 9.3.3?

Czekacie i śledzicie informacje o Jailbreak dla nowszych wersji iOS? Nie jesteście sami i pewnie wiecie co obecnie robi Luca Todesco, ale to nie jedyna osoba pracująca nad eliminacją zabezpieczeń iOS.

Na scenie pojawiła się grupa z Grecji – GSMagic, która opublikowała na YouTubie film pokazujący iPhone`a 6s z zainstalowaną Cydią na iOS 9.3.3 beta.

Na wideo widać również wersję oprogramowania układowego urządzenia, co potwierdza również strona główna Cydii. Potem użytkownik uruchamia MTerminal i wpisuje różne komendy, które są dowodem na działanie Jailbreaka. W opisie materiału jest informacja, że niedługo powinno pojawić się narzędzie, które umożliwi nam odblokowanie oprogramowania układowego.

Tym razem mamy do czynienia z osobami, które planują wydać narzędzie w przeciwieństwie do Todesco, który tylko pokazuje, na co go stać i nic więcej. Nie mam pewności czy rzeczywiście narzędzie się pojawi, ale trzeba czekać na ostateczną wersję iOS 9.3.3, żeby sprawdzić, czy grupa dotrzyma obietnicy.

GSMagic Team is BACK
PLEASE Be *patience* for public release !!!

Narzędzie będzie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple z iOS 9.1-9.3.3 (32 i 64 – bitowych), ale nie znamy nawet przybliżonej daty wydania. Ponadto grupa zasłynęła w 2003 roku z wydania aplikacji odblokowującej Nokię 3210.

Jednak Luca Todesco nie jest pozytywnie nastawiony do sytuacji.

Hey @GSMagic_Team before talking **** about me post sha256(sha256(9.3.3 __TEXT from any aa64 device) . „GSMagic”)
@swisshttp @gsmagic_team heh, I’m honestly interested to see wether they’re real or not. i’m skeptical but can give anyone a chance
Todesco sądzi, że GSMagic robią sobie żarty i nie wierzy, że wydadzą narzędzie, ale rzucił im wyzwanie.
Źródło: modmyi.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • dmr

  Kubeł zimnej wody – wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to jest niestety kolejny fake

  • krzysiekb92

   To dobrze. Sytuacja robi się mecząca.

 • Sibul

  Źle się wyświetla obrazek emotikona na chrome i firefox…
  Co do niusa nadal nie uaktualnię do 9.3.2/3. Nie zły biznes wydaj JB lub Fake JB i masz prace, dochód z reklam na stronie lub rozgłos…
  Pewnie wydadzą narzędzie, downgrade to nokie 3210…

 • Bart

  oczekiwanie na JB okreslonego iOS to jak…… Androidowcy czekaja miesiacami po premierze by dostac WOGOLE update.
  Wychodzi nowy iOS – trzeba czekac uj wie ile miesiecy – i czesto sie przekonac iz JB wogole NIE wyjdzie – gdzie w miedzy czasie Apple wydaje pare znaczacych update

  Jakim MASOCHISTA trzeba byc by czekac na JB?!

  To nie lepiej miec juz Androida?