Krzysiek Borek15.07.2014
Grupa odpowiedzialna za iMods chce współpracować z Saurikiem

Ostatnio informowaliśmy Was o nowym sklepie z rozszerzeniami dla iUrządzeń, chwilę po tym pojawił się wpis Jay`a Freemana, co o tym sądzi. Tym razem pałeczkę w rozmowie przejęli twórcy iMods i sytuacja wydaje się być nader interesująca.

Odpowiadają oni, w jaki sposób chcą dotrzeć do mniejszości, która Jailbreakiem nie jest zainteresowana. Osoby stojące za projektem mówią,że nie chcą stanowić konkurencji dla Cydii, deweloperzy zamierzają wydać API swojego projektu, w wyniku czego rozszerzenia będzie można kupić za pośrednictwem Cydii lub innego programu. Twórcy chcą także wydać alternatywę dla Substrate, znanego z Cydii.

iMods

Jest mało prawdopodobne, aby nie była to alternatywa dla Cydii, jak Icy i Rock, które szybko zostały wyparte przez Cydię.

iMods będzie dostępne w momencie wydania Jailbreaka dla iOS 8, i będzie można je zainstalować przy pomocy dodatkowego narzędzia.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • buuuu no i jak myślisz Saurik już jedną nogą w Apple będzie zainteresowany ?

  • Mecenas Maciek Jasiński

    „…chcą dotrzeć do mniejszości, która Jailbreakiem nie jest zainteresowana…” czy jest gdzies info o procentowym udzialem urządzeń z jb??