Michał20.11.2013
Hatch, czyli dawne Tamagothi już w App Store

Na pewno z większość z was pamięta zabawkę o nazwie Tamagotchi. Było, to niewielkie plastikowe przypominające kształtem jajko wyposażone w trzy małe przyciski. Zabawa polegała na opiece wirtualnym zwierzakiem, który dostępny był na ekranie zabawki. Do obowiązków gracza należało karmienie, mycie, sprzątać po, nim itd.

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ właśnie przed chwilą do App Store trafiła gra o nazwie Hatch. Coż, to takiego? Jest to, po prostu odpowiednik dawnego Tamagotchi. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta tutaj oraz na filmiku poniżej.

Uwaga konkurs!

Napisz w komentarzu poniżej dlaczego chciałbyś otrzymać Hatch na swojego iPhone oraz udostępnij ten post na Twitterze z dopiskiem @onetechpl.

Najlepszy komentarz otrzyma grę zupełnie za darmo! Ogłoszenie wyników jutro o 15:00.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Tomek

  Chciałbym otrzymać grę Hatch ponieważ przypomniałaby moje dzieciństwo :)
  Pamiętam jak wstawałem wczesie rano przed szkołą po to aby posprzątać po swoim zwierzaku i nakarmić go :) W zabawę z Tamagotchi była zaangażowana także moja rodzina – gdy wychodziłem z domu do szkoły, opiekę nad moim „stworkiem” przejmowała babcia! Z chęcią przypomniałbym sobie te stare czasy, w których takie zabawki uczyły od najmłodszych lat odpowiedzialności i obowiązków ;)

  • Walka była zażarta, a w siedzibie onetech prawie się pozabijaliśmy wybierając najlepszy komentarz. Stało się jednak i wygrałeś :-D Podaj swoje AppleID w prywatnej wiadomości do @onetechpl na Twitterze abyśmy mogli przekazać nagrodę!

   • Tomek

    Podszedłem poważnie do zadania ;]

    • To podaj ten AppleID co byśmy Ci mogli to wysłać w końcu ;-)

     • Tomek

      Wrzućcie go na Twittera :) Zrzekam się nagrody – może komuś bardziej się przyda :)