Krzysiek Borek08.03.2017
Hiszpański dystrybutor akcesoriów dla iUrządzeń otrzymał informacje o etui dla iPada Pro 10,5-cala

Nowy iPad Pro prawdopodobnie zadebiutuje 4 kwietnia bieżącego roku w Apple Park, a przed zapowiedzią jeden z Hiszpańskich dystrybutorów akcesoriów otrzymał informacje o pierwszych egzemplarzach etui dla iPada Pro z 10,5-calowym wyświetlaczem.

Informacja pojawiła się na Twitterze użytkownika Marc Alonso i potwierdzają istnienie kolejnej wersji iPada Pro. Szkoda, że nie znamy dokładnych wymiarów etui i kolorów, ponieważ te informacje pojawią się później, a obecne mogą dotyczyć próbek. Do tej pory nie pojawiały się doniesienia o etui dla nowego tabletu, a jedyne co znamy, to przekątna jego ekranu.

Podobno na początku przyszłego miesiąca Apple zaprezentuje 4 nowe tablety, 3 z nich będą należeć do linii Pro, a kolejnym ma być odświeżony iPad mini. Pierwsze plotki o 10,5 – calowym wariancie zastępującym mniejszy (9,7”) pojawiły się pod koniec ubiegłych wakacji. Ponadto ostatnie informacje mówią o zastosowaniu wąskich ramek wokół 10, 5 – calowego wyświetlacza, co pozwoli upodobnić najnowszy model do obecnie sprzedawanego pod względem wymiarów.

Na ten moment ciężko stwierdzić, kiedy nowy model pojawi się w sprzedaży, ale brak największego iPada Pro w sklepach nie napawa optymizmem. Poza tym pierwszy iPad Pro powinie w końcu doczekać się odświeżenia.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek