Krzysiek Borek02.07.2015
Honor szykuje minimalistyczne urządzenie naręczne?

Obecnie urządzenia naręczne zyskują na popularności, a producenci próbują zapełnić tę niszę rynku. Nie inaczej jest w przypadku Huawei i ich tajemniczego urządzenia naręcznego.

ZeroBand-Press-01-970-80

W sieci pojawił się Tweet „#Honor’s smart wearable device that embodies a minamalistic design, that‚s #HonorBandZero. #HuaweiFacts” wraz ze zdjęciem Honor Band Zero. Pomimo okrągłego wyświetlacza nie wiemy, czy urządzenie pracuje na Android Wear, czy systemie operacyjnym, znanym z TalkBand B2.

Band Zero będzie pierwszym produktem marki Honor, której przewodzi Huawei. Honor nastawione jest na sprzedaż internetowa i minimalny marketing, pomagający w cięciu kosztów produkcji. Huawei opisuje Band Zero, jako „inteligentne urządzenie naręczne”, a nie smartwatcha. Wskazuje to na „walkę” z Jawbone,Misfit i Fitbit, a nie Apple Watch i LG Watch Urbane.

Obecnie nie posiadamy informacji na temat debiutu opaski, ale prawdopodobnie zostanie zaprezentowana podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie podczas pierwszego tygodnia września.

Źródło: techradar.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek