A.15.01.2014
Horror „Naznaczony: rozdział 2” już w iTunes Store

Dziś na iTunes Store ma premierę horror – „Naznaczony: rozdział 2” niesamowicie utalentowanego i młodego reżysera Jamesa Wana, twórcy Piły oraz Obecności. Film można kupić za 16,99€ pod tym linkiem, a wypożyczenie filmu będzie możliwe 29 stycznia. Film dostępny jest z polskimi napisami.

Naznaczony

Zabierze Ci to co kochasz najbardziej

Jak głęboko jesteś gotów wkroczyć w mrok, by odkryć prawdę? Przerażająca kontynuacja filmu Naznaczony ukazuje dalsze losy znękanej rodziny Lambertów starającej się odkryć tajemniczy sekret z dzieciństwa, za sprawą którego wkroczyli do niebezpiecznego świata duchów. Liczą na dawnych sojuszników, którzy pomogą im wygnać podążające za nimi demony i ujawnić tajemnicę, zanim zło znowu zbierze swoje śmiertelne żniwo. W głównych rolach ponownie występują Patrick Wilson, Rose Byrne i Barbara Hershney.

Naznaczony: rozdział 2 to moim zdaniem jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat. Przy tak zdumiewająco małym budżecie ($5 000 000) zrobić taki film to nie lada sztuka. Przepiękne zimne zdjęcia, genialny montaż i oszałamiająca muzyka nadają filmowi fantastycznego klimatu. Pomimo, że horror jest odtwórczy i nie wnosi do gatunku nic nowego, to jest on wart polecenia za całokształt i realizację. W pamięci zapadła mi również przerażająca rola Patricka Wilsona, którego w niedługim czasie będziemy mogli zobaczyć w polskim filmie – Jack Strong. Miejscami film przypominał mi Lśnienie na sterydach, jednak było to bardzo pozytywne wrażenie. Polecam.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

@