Krzysiek Borek16.04.2016
HTC Connect wprowadza wsparcie dla AirPlay w starszych flagowcach HTC

Nie ma nic złego w posiadaniu i chwaleniu urządzeń z różnych ekosystemów, ale czasem pojawiają się problemy z ich użytkowaniem. Za przykład może posłużyć brak kompatybilności Apple Watcha z Androidem.

Podczas gdy prawie żaden smartfon i tablet z Androidem nie wspiera oficjalnie AirPlay, nie możemy strumieniować muzyki z Galaxy S7 na Apple TV. Nawet jeśli chcemy to zrobić zajmie to sporo czasu, rozpoczynając od pobrania aplikacji firm trzecich, kończąc na odblokowaniu systemu operacyjnego.

HTC-10-airplay

Na szczęście mam dla was dobrą wiadomość obecnie z AirPlay kompatybilny jest HTC 10, One M9, M8 i M7. Od teraz możecie w prosty sposób korzystać z dobrodziejstw AirPlay, więc nic nie stanie na przeszkodzie podczas strumieniowania waszych ulubionych utworów.

Wszystko sprowadza się do posiadania jednego z wymienionych flagowców Tajwańczyków i pobrania najnowszej wersji aplikacji HTC Connect. Obecnie nie wiem, czy można przesyłać dźwięk i wideo naraz, ale odtwarzanie muzyki obecnie działa, a druga kwestia potrzebuje pewnie jeszcze dopieszczenia.

Aplikacja jest dostępna tutaj – tutaj.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek