Krzysiek Borek03.11.2015
HTC Desire 828 dostępny w przedsprzedaży

HTC właśnie rozpoczęło przyjmowanie zamówień przed sprzedażowych na model Desire 828, który jest pierwszym urządzeniem z tej serii, wyposażonym w  z aparat z optyczną stabilizacją obrazu. Cena w przedsprzedaży wynosi około 255$ (870 zł).

Jednostką obliczeniową będzie MediaTek MT6753 z ośmio rdzeniowym procesorem i 5,5 – calowym wyświetlaczem Full HD. Dopełnieniem specyfikacji są 2GB pamięci operacyjnej, 16GB wewnętrznej z możliwością rozbudowy (do 2 TB) i bateria o pojemności 2800mAh.

HTC

Przyszli właściciele będą w stanie robić zdjęcia 13MPix aparatem głównym, a miłośnicy autoportretów dostaną do dyspozycji 5MPix aparat na froncie. Nie zapominajmy również o DualSIM, a także LTE, sprzęt ma zaledwie 7,9 mm grubości i działa na podstawie Androida 5.1 Lollipop z nakładką Sense w wersji 6.0. Desire 828 będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (biały i szary), poza tym producent postawił tutaj na głośniki stereo, znajdujące się pod i nad 5,5 – calowym wyświetlaczem. Na ten moment nie ma szczegółowych informacji, dotyczących dostępności i ceny na innych rynkach, niż Chiński.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek