Krzysiek Borek15.03.2016
HTC Desire Eye, E8 i M8 Eye z aktualizacją do Androida Marshmallow

Przez ostatnie miesiące HTC chyba spało i tylko wybrane modele z ich portfolio otrzymały aktualizację do najnowszej kompilacji Androida (6.0 Marshmallow). Początkowo jedynie One M9 i M8 otrzymały aktualizację, a model A9 pominięto , bo od razu zadebiutował z pianką.

To tylko cisza przed burzą, parę starszych modeli ze średniej półki doczekały się aktualizacji i właśnie zaczynają działać na piance tak, jak ich droższe rodzeństwo. Zmiany obejmują dłuższą żywotność baterii, poprawę wydajności, poprawki zabezpieczeń i wiele innych.

HTC-Desire-Eye1

Pierwszy aktualizację dostał model Desire Eye, która była testowana przez ostatnie miesiące, żeby ją przyklepać do udostępnienia. Można ją przeprowadzić bezpośrednio na urządzeniu (OTA) w Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Warto nadmienić, że sprzęt został wydany w 2014 roku z Androidem KitKat na pokładzie, a jego wizytówką były dwa 13MPix aparaty (z tyłu i z przodu). Po paru miesiącach model z 5,2 – calowym ekranem doczekał się Androida Lollipop, jednak teraz można wgrać najnowszą wersję, o ile macie 2GB wolnego miejsca. Najpierw Desire Eye pobierze aktualizację (360 MB), która przygotuje go do Marshmallow (1,6 GB).

Podczas gdy One E8 na terenie Chin otrzymał Androida 6.0, Europejskie i Indyjskie warianty również są aktualizowane. To znowu dwuczęściowe paczki zajmujące więcej niż 1GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek