Krzysiek Borek20.08.2015
HTC kończy z serią One? Zastąpi ją O2?

Według obecnie dostępnych plotek możemy dowiedzieć się, że następnym flagowym produktem będzie HTC O2, co może oznaczać, że model M9 to ostatni z przedrostkiem One.

Model O2 powinien mieć 6 – calowy wyświetlacz i układ scalony Qualcomm Snapdragon 820, co pozwala twierdzić, że będziemy mieli do czynienia z potężnym fabletem, o ile plotki okażą się prawdą. Możliwe, że O2 pojawi się pod koniec października, co wyklucza wykorzystanie Snapdragona 820, który pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Obecnie ciężko wydedukować, jaki układ scalony pojawi się w tym modelu, choć reszta specyfikacji technicznej wygląda interesująco, obejmuje ona 4GB pamięci operacyjnej, 64 lub 128GB pamięci na dane użytkownika i baterię o pojemności 3500mAh. Dodatkowo sprzęt będzie w całości wykonany z aluminium i tym razem zyska wodo i pyłoszczelność.

Być może Tajwańczycy twierdzą, że zmiana nazewnictwa serii lub zastąpienie nią marki One wniesie powiew świeżości na rynku mobilnym. Choć HTC może mieć problemy, dotyczące nazewnictwa w Zjednoczonym Królestwie, gdzie obecnie swoją siedzibę ma operator sieci komórkowej O2.

Źródło: techradar.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek