Krzysiek Borek12.10.2014
HTC One (M8 EYE) dostępny w Chinach

Przedwczoraj odbyła się konferencja HTC pod tytułem „Double Exposure”. Według początkowych doniesień miały pojawić się dwa nowe smartfony. Jednakże było inaczej, pokazano jednego smartfona i konkurenta dla GoPro.

Wcześniej pojawiały się informacje o HTC One M8 EYE, którego nie zobaczyliśmy na wczorajszej konferencji. Co nie zmienia faktu, że urządzenie rzeczywiście się ukazało na terenie… Chin. Nie zauważymy tutaj zbyt wielu zmian względem pierwowzoru. HTC postanowiło skończyć pracę z matrycami Ultrapixel i w tym modelu mamy podwójny aparat z 13MPx matrycą. Reszta pozostaje nie zmieniona. Jest to ten sam aparat, który znajduje się w modelu Desire Eye, choć w One M8 nadal pozostanie drugi aparat.

Ogólnie model One M8 to udany smartfon, ale każdy narzekał na jakość wykonywanych nim zdjęć. Niestety czasem megapiksele mają znaczenie. Pomimo zmiany rozdzielczości wątpię, aby jakość zdjęć wykonywanych w gorszych warunkach oświetleniowych była lepsza.

Obecnie ten model można kupić w Chinach, następnie pojawi się w Indiach. Jeżeli będziecie chcieli zaopatrzeć się w to urządzenie, będziecie zmuszeni je importować.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek