Krzysiek Borek28.11.2016
iCleaner Pro można zainstalować bez Jailbreak

Dobrze wiecie, że jestem fanem programu iCleaner Pro, ponieważ pozwala bezpośrednio na urządzeniu pozbyć się niepotrzebnych plików, a dodatkowo można usunąć niektóre składniki systemowe i wyłączyć wiele niepotrzebnych procesów.

Wygląda na to, że wreszcie nie musicie robić Jailbreak, aby zainstalować ten świetny program.

icle

Aplikacja jest obecnie kompatybilna z iOS 10.x.x – 10.2, więc najlepiej instalować ją na którejś z wymienionych wersji oprogramowania układowego urządzeń mobilnych Apple.

  1. Najpierw pobieramy plik z iCleaner Pro – tutaj.
  2. Używamy Xcode lub Cydia Impactor, aby zainstalować aplikację. Jeżeli używacie Impactora, to otwieracie go, a potem przeciągacie plik .IPA na program i zaczynacie instalację. Pamiętajcie, że musicie wtedy podać swoje Apple ID i hasło.
  3. Po zainstalowaniu aplikacji przechodzimy kolejno do Ustawienia → Ogólne → Zarządzanie urządzeniem/Profile i zarządzanie urządzeniem. Potem wystarczy zaufać profilowi niezbędnemu do działania aplikacji i to wszystko.
  4. Teraz możemy przystąpić do usunięcie zbędnych danych, zanim to zrobimy, pamiętajcie o zaznaczeniu Allow temporary files cleanup, a potem zatwierdzamy komunikat i kontynuujemy operację.
  5. Ustawiamy Fast Mode i rozpoczynamy proces usuwania niepotrzebnych danych, znowu musimy zatwierdzić wybór. Potem pojawi się pasek postępu, informujący użytkownika o stanie usuwania plików. Podczas operacji najlepiej podłączyć iPhone’a do ładowarki, ponieważ iCleaner Pro bardzo drenuje baterię.
  6. Po około 5 minutach operacja się zakończy, a wtedy zatwierdzamy ostatni komunikat i możemy cieszyć się odzyskanym miejscem na dane.

Smacznego!

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek