Krzysiek Borek04.09.2014
IFA 2014: Acer prezentuje 3 tanie tablety

Targi IFA jeszcze się nie rozpoczęły, ale większość najważniejszych producentów od dziś do piątku pokaże nowe urządzenia. Przegląd targów rozpoczynamy od Acera, ten producent, jako pierwszy pokazał nowe urządzenia.

Acer zaprezentował 3 tanie tablety, 2 z nich działają na Androidzie, a jeden na Windows 8.1 . Każde z urządzeń kosztuje mnie, niż 200$. Tablety działające na Androidzie, wyposażone są w jego najnowszą, jak dotychczas wersję (4.4.4), są to Iconia One 8 i Iconia Tab 10. Jak sama nazwa wskazuje Iconia One 8, posiada wyświetlacz o przekątnej 8″ i rozdzielczości 800×1200 pikseli, sercem tabletu jest 4 rdzeniowy procesor Intel Atom (Z3735G). Oczywiście nie zabrakło dwóch aparatów i wbudowanej pamięci, rozszerzalnej za pomocą kart microSD. Tablet pojawi się na półkach sklepowych w paźdzerniku, najpierw w Europie, a w listopadzie będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych w cenie 149$.

Iconia Tab 10 posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości Full HD. Tablet wyposażony jest w port HDMI i dwa aparaty, jego sercem jest 4 rdzeniowy procesor Mediatek. Urządzenie pojawi się w tym miesiącu w cenie 199$.

Ostatnim z tabletów jest Iconia W8, nie różni się niczym od Androidowej wersji, pomijając system operacyjny. Ten tablet wyposażony jest w system operacyjny Windows 8.1, wraz z kupnem otrzymujemy roczną subskrypcje Office 365. W8 zastąpi model W4.

Gdy tylko pojawią się zdjęcia postaramy się zaktualizować wpis, dotyczący tych urządzeń.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek