Michał28.09.2017
Ile kosztuje wymiana szklanych plecków w iPhone 8 / 8 Plus?

Jedną ze zmian w wyglądzie iPhone 8 / iPhone 8 Plus są szklane plecki. Na pewno wielu z Was zastanawia się jaki jest koszt wymiany plecków w najnowszych iPhone’ach? Już odpowiadamy.

Każda osoba która zakupi iPhone’a 8 lub iPhone 8 Plus może nabyć dodatkowo AppleCare, czyli rozszerzoną gwarancję. W USA jest to koszt 129 dolarów w przypadku iPhone 8 i 149 dolarów w przypadku iPhone 8 Plus.

Mając wykupiony AppleCare użytkownik może wymienić powiedzmy zbity ekran za jedyne 29 dolarów. A co ze szklanymi pleckami?

Koszt wymiany szklanego tyłu w iPhone 8 / iPhone 8 Plus jest niestety nieco większy i wynosi aż 99 dolarów.

Całkiem sporo prawda?

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Marcin2014

  Super news. Tylko że Apple Care nie jest dostępne w Polsce dla iPhona. Ceny z USA mają się nijak do naszej rzeczywistości.

  • Michal

   Tutaj chodzi o to, że wymiana tyłu jest 3x droższa od wymiany ekranu.

   • Emil Sinclair

    uff..dobrze ze ma ekran , a nie plecki z obu stron.

 • True

  https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=8kpD3XCp49o

  I co Michałku? Wstawiamy newsa czy taki obrót sprawy nie pasuje Ci, więc przemilczysz? Dalej zrób newsa pokaż jaki jesteś obiektywny.

 • 😂😂😂😂😂😂

  😂😂😂😂😂😂

 • Krzysztof Iwiński

  AppleCare można kupić za granica i aktywować. Tylko ze oni nic nie daje jeśli chodzi o tańsza wymianę czegokolwiek. AppleCare+ daje takie możliwości ale ta usługa działa wyłącznie w krajach w których jest dostępna a w Polsce jej nie ma. Zatem news spoko tylko informacje niesprawdzone.