Michał14.09.2017
Impulse Duo Wireless, czyli genialne i niedrogie bezprzewodowe słuchawki od iFrogz

Kilka tygodni temu otrzymałem do testów słuchawki iFrogz Impulse Duo Wireless i dziś chciałbym napisać Wam kilka słów na ich temat.

iFrogz Impulse Duo Wireless to najnowsze słuchawki iFrogz, które różnią się od poprzednich tym, że wykorzystują 6 mm neodymowe przetworniki zapewniające bardzo wysoką jakość dźwięku. Uwierzcie mi lub nie, ale jakość dźwięku w tych słuchawkach jest naprawdę rewelacyjna!

Jak podaje producent słuchawki skierowane są do wszystkich osób, którym zależy na jak najwyższej jakości dźwięku wydobywającego się ze słuchawek (czyli dla mnie). Dzięki zastosowaniu neodymowych przetworników jakość basów, średnich i wysokich tonów jest rewelacyjna.

Słuchawki są tak skonstruowane, że trzymają się bardzo dobrze w uchu. Przyznam szczerze, że gdy je pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem jak te słuchawki zmieszczą się w moim uchu. Ale jest bardzo dobrze, a nawet bardzo dobrze. Podczas chodzenia, biegania i innych czynności słuchawki nigdy mi nie wypadły z ucha.

Jeśli chodzi o baterię, bo jak wiecie słuchawki iFrogz Impulse Duo Wireless są słuchawkami bezprzewodowymi, to na jednym ładowaniu możemy korzystać ze słuchawek przez około 10 godzin. I to nie jest kłamstwo.

Funkcje Impulse Duo Wireless:

  • bezprzewodowe sterowanie za pomocą magnetycznego klipsu
  • nieplączący się kabel
  • odporność na pot (IPX – 2)
  • długi czas pracy, można słuchać muzyki do 10 godzin między ładowaniami

W zestawie ze słuchawkami Impulse Duo Wireless użytkownik otrzyma 3 sztuki wkładek o różnych rozmiarach, które będzie można dopasować pod siebie. Wkładki są objęte dożywotnią gwarancją, a producent wymieni je na nowe.

Podsumowanie

Jeśli szukacie świetnych bezprzewodowych słuchawek dousznych i zależy Wam na bardzo wysokiej jakości dźwięku to z czystym sumieniem polecam Wam iFrogz Impulse Duo Wireless. Jak dla mnie słuchawki są po prostu rewelacyjne. Dźwięk jest czysty, bass chce wręcz rozwalić uszy. Gwarantuje Wam, ze w tym przedziale cenowym nie znajdziecie nic lepszego! Polecamy!

Więcej na temat słuchawek znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz