Michał27.10.2017
iMyFone Umate i iMyFone D-Port dostępne za darmo

O tych programach pisaliśmy już nie raz. iMyFone Umate oraz iMyFone D-Port z okazji zbliżającego się Halloween możecie pobrać za darmo.

iMyFone Umate

iMyFone Umate to przydatne narzędzie dla osób, które chcą od czasu do czasu zwolnić miejsce na swoim iGadżecie i nie mają Jailbreak. Program oferuje zdecydowanie więcej niż aplikacje z App Store. iMyFone Umate bez wątpienia przyda się nie jednemu użytkownikowi urządzeń mobilnych z nadgryzionym jabłuszkiem, które borykają się z problemem małej ilości wolnej przestrzeni na dane.

iMyFone D-Port

Ta aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób wyeksportować konkretne dane (SMSy, kontakty, notatki, zdjęcia, wideo) z naszego iUrządzenia lub kopii zapasowej, także tej dostępnej w iCloud na dysk naszego komputera. Więcej informacji na temat apki znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Uwaga! Promocja na powyższe programy trwa do 7 listopada!

Aby zdobyć bezterminową licencję, wystarczy wejść na stronę producenta i polubić lub udostępnić na swoim profilu Facebook, Twitter lub Google informację o promocji, a następnie podać adres e-mail na który przyjdzie licencja i to wszytko!

Więcej na temat promocji znajdziecie tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz