Krzysiek Borek21.07.2015
Incipio Offgrid – microSD i dłuższa żywotność baterii dla Galaxy S6 i S6 Edge

Producent akcesoriów dla urządzeń mobilnych, Incipio wydał nowe etui, zawierające baterię dla Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge. Dzięki produktowi znikają dwa poważne dla wielu użytkowników problemy, są nimi brak czytnika kart microSD i dłuższa żywotność baterii.

Obydwa smartfony z rodziny Galaxy S6 niestety nie posiadają wsparcia dla kart microSD, a zamiast nich mamy do wyboru różne warianty pamięciowe takie, jak 32,64 lub 128GB bez możliwości ich rozszerzenia. Jeżeli nadal potrzebujecie dodatkowego miejsca,nic nie stoi na przeszkodzie i wystarczy kupić etui Incipio, które wspiera karty microSD z pojemnością do 128GB.galaxy-s6Dodatkowo etui wyposażono w baterię o pojemności 3700mAh, która ma zdecydowanie większą pojemność, niż fabryczna bateria w S6 (2550mAh) i S6 Edge (2600mAh). Portalowi Slashgear udało się uzyskać etui do testów, a jeden z redaktorów mówi, że nie jest ono zbyt grube, choć zwolennicy szczupłych modeli S6 mogą mieć mieszane uczucia. W końcu sprzęt w etui wygląda na dwa razy grubszy.incipio-offgrid-battery-caseIncipio Offgrid wspiera standard Quick Charge 2.0, ale nie pozwala na ładowanie indukcyjne. Wspiera również metodę stuknij i zapłać, działającą za pośrednictwem NFC.

Doubles surfing, downloading and streaming powered by an ultra-thin 3700mAh Lithium-Polymer battery

Built-in microSD card slot expands the onboard storage of your device up to 128GB (microSD card not included)

Supports Quick Charge™ 2.0 and Samsung Fast Charging pass-through allowing your phone to rapidly charge while connected to the battery case (requires Quick Charge™ 2.0 or Fast Charge compatible charger)

Includes additional bumper compatible with Samsung Galaxy S6 edge

Etui kupicie na oficjalnej stronie producenta – incipio.com. Cena wynosi 89.99$ (58 funtów).

Źródło: ibtimes.co.uk
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek