Michał09.01.2017
iOS 10.2.1 beta 3 dostępna

Trzy tygodnie po udostępnieniu iOS 10.2.1 beta 2, właśnie Apple udostępniło deweloperom trzecią betę najnowszego iOS. Poniżej tradycyjnie znajdziecie naszą listę zmian.

Wszystkie zmiany jakie zauważyłem w stosunku do poprzedniej znajdą się poniżej.

iOS10update

Lista zmian:

 • wersja 14D23
 • poprawki błędów

Jeśli jeszcze nie wiesz co nowego pojawiło się iOS 10.2.1 beta 1 i iOS 10.2.1 beta 2 to zapraszam do wpisów poniżej:

Wielkość aktualizacji na naszym iPhone 7 Plus to nieco ponad 62 MB. Z oficjalnej listy zmian wynika, że beta skupia się na poprawkach błędów, ale oczywiście gdy zauważę coś o czym warto wspomnieć to znajdzie się to na powyższej liście.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Felek

  Publiczna tez jest

 • Jacobs

  Trochę nudne są już te „poprawki błędów”. Gdybyśmy chociaż znali konkrety na temat tych „błędów”, a tak to taka sztuka dla sztuki. Mam wrażenie, że 3/4 tych poprawek ma zablokować jailbreak’a, a nie poprawić błędy, których pewnie połowa ludzi nawet nie zauważy.

  Chyba że jest inaczej i macie na to solidne argumenty, to poprawcie mnie, a z miłą chęcią zmienię zdanie.

 • A czy macie tez problemy z baterią ? Mi kilkakrotnie przekłamywał stan baterii, mocno zaniżając. Mimo, iż był naładowany do 70 potrafił pokazywać 15%, w innych przypadkach się potrafił wyłączyć. Czy to problem softu, czy też coś się dzieje ? Niecałe 2 lata mam ten telefon, generalnie działa świetnie, ale od czasu 10.1 dziwne te przypadłości z tą baterią.