Michał25.04.2017
iOS 10.3.2 beta 4 vs iOS 10.3.1 – test szybkości

Jak wiecie wczoraj wieczorem, Apple udostępniło deweloperom czwartą zwykłą i publiczną betę iOS 10.3.2. Przyszedł więc czas na test szybkości.

Zgodnie z tradycją poniżej umieszczam cztery filmiki  na których widać jak spisuje się czwarta beta iOS 10.3.2 i finalna wersja iOS 10.3.1.

Wideo zostało nakręcone i udostępnione przez użytkownika iAppleBytes. Test szybkości  został przeprowadzony na iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5s i iPhone 5. Jeśli jesteście ciekawi który system jest szybszy to włączcie poniższe wideo.
Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • MindFuck

    Beznadziejne te porównania. Po jaki ciul mi porównanie z 10.3.1? Powinni porównywać nowe bety z ostatnią poprzednią betą ażeby człowiek wiedział czy jest szybciej/wolniej, czy warto instalować. A co mi mówi porównanie z 10.3.1 skoro na tele od dawna instaluje każdą bete?

  • ROBERT FILIPEK

    Powiem tak zainstalowalem tą betę na iphonie 6 plus 64 gb i po przywróceniu kopi z mojego icluda telefon wykonywal zaeiechy chodził duzo wolniej poszedlem do apstora to juz nawet nie opisze co za glupoty opowiadał koleś ktory tam sprzedawal , nastepnie udalem sie do punktu gdzie nabylem ten telefon , wymienili mi za moja doplata na iphona 6 plus 16 gb ktory lezal od nowosci nie aktywowany , odpalilem a tam IOS 8.3 !!! Przywrocilem stara kopie i tak za…..la ze mam gleboko te aktualizacje ps czllowiek z apstora(centrum handlowe promenada ) nie bardzo wiedzial jak mi pomoc wiec moja rada dla wielkich bosow z apla TROCHE WIECEJ SZKOLEN DLA TYCH LUDZI BO CHYBA NIE WIEDZA ZA BARDZO O CZYM MÓWIA JA NIE CHWALAC SIE MAM OKOŁO 800 AKTUWACJI IPHONOW OD KAD POJAWIŁ SIE NA RYNKU TAK JAK SPI….LILI IOS 6.0 TAK SIE NIECH ZASTANOWIA CZY WARTO NOWE IOSY DAWAC DOPUSZCZENIE STARSZYM TELEFONOM