Michał30.03.2017
iOS 10.3 vs iOS 10.2.1 – test żywotności baterii

W poniedziałek wieczorem Apple udostępniło iOS 10.3 i na pewno wielu z Was zastanawia się jak działa bateria w iUrządzeniu po wykonaniu aktualizacji. W tym wpisie odpowiemy Wam na to pytanie.

Właśnie na kanale użytkownika iAppleBytes pojawiło się porównanie działania baterii najnowszego iOS 10.3 z iOS 10.2.1. Do sprawdzenia żywotności baterii użyta została aplikacja Geekbench.

Jak widzicie powyżej bateria w urządzeniach z iOS 10.3 spisuje się praktycznie tak samo jak w iOS 10.2.1. Zatem jeśli chodzi o działanie baterii, to nie ma się czego obawiać i śmiało możecie instalować finalną wersję iOS 10.3.

Poniżej umieszczam jeszcze filmik na którym możecie zobaczyć jak wyglądał opisywany przeze mnie test.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • majkelo

  „Jak widzicie powyżej bateria w urządzeniach z iOS 10.3 spisuje się praktycznie tak samo jak w iOS 10.2.1.” – dziwne bo ja jakoś w KAŻDYM przypadku widzę pogorszenie – minimalne ale jednak pogorszenie. Jeżeli, na którymś z modeli wynik byłby lepszy wtedy można by powiedzieć, że jest prawie tak samo, jednak na pewno nie można tego powiedzieć jeżeli na każdym modelu jest gorszy.

  • Michal

   Jeśli dla Ciebie minuta, czy dwie robi różnicę to ok :)

   • majkelo

    Jeżeli kolejna wersja również minutkę odejmnie to robi powoli różnicę. Nie hejtuję ale mój stary iPhone 5s na iOS 7 trzyma dłużej niż prawie nowy na iOS 10. Te same aplikacje i tak samo użytkowany. Z wersji na wersje kilka minut życia baterii ucieka.