Krzysiek Borek21.09.2016
iOS 10 i iPhone 7 złamane

Minęło zaledwie parę dni od wprowadzenia do regularnej sprzedaży iPhone`a 7, a Luca Todesco nie zwalnia tempa.

Ostatnio na Twitterze opublikował zdjęcie swojego matowego iPhone’a 7 z iOS 10.0.1 i Cydią w wersji 1.1.26.

Nie pytajcie mnie nawet, czy Jailbreak najnowszej wersji iOS się pojawi, dobrze wiecie, że Todesco nigdy nie udostępni owoców swojej żmudnej pracy w postaci aplikacji ułatwiającej proces. Włoch po raz kolejny pokazuje, że odblokowanie najnowszej wersji systemu mobilnego dla urządzeń mobilnych Apple jest możliwe.

Wydaje mi się, że teraz pozostało nam czekać na rezultaty ciężkiej pracy Pangu, w końcu Chińczycy jako pierwsi pokazali odblokowaną wersję testową iOS 10.

cs3ba3oweaahofr

Pewnie minie sporo czasu, zanim otrzymamy narzędzie do wykonania Jailbreak, który pozwala użytkownikowi poszerzyć możliwości urządzenia i może je lepiej zabezpieczyć przed kradzieżą lub ingerencją osób trzecich.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • No to bardzo szybko poszło. Ciekawe, czy Apple spieszył się z wydaniem iPhona i tak jakoś nie pozostało czasu na dopracowanie zabezpieczeń, czy jednak tak miało być. Podobno zepsuć jest znacznie łatwiej niż uchronić się przed popsuciem. Włoski spryciarz nie ma na siebie mocnych. Ciekawe, czy z innymi rzeczami idzie mu równie dobrze :)

  • KodBlokady

    To jest pikuś, fazę rozejrzeć sie po necie i zrobić newsa o złamanym kodzie blokady każdego iPhone aż do 6s.

    Na chwile obecną tylko 7 jest bezpieczny, reszta jest do rozkodowania. I nie trzeba do tego fbi.