Michał10.10.2016
iOS 10 najbardziej popularną wersją iOS

Zaledwie 27 dni po premierze system iOS 10 jest już zainstalowany na 66,7% wszystkich iUrządzeń na całym świecie. A jak to było z iOS 9?

Z iOS 9 było nieco gorzej. Poprzednia wersja iOS do osiągnięcia wyniku 66,7% potrzebowała nieco ponad miesiąc. Jak zatem widzicie pomimo niewielu zmian jakie dostępne są w iOS 10, system cieszy się największa popularnością.

ios10 A Wy z jakiego systemu korzystacie? iOS 10? iOS 9? A może z jeszcze starszej wersji? Dajcie znać.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Waldemar Sinicki

  rachunek jest prosty 66,7% na iOS 10 a reszta została na JB

 • Mariusz

  se powrót na ios9

 • Dorian

  Ios 10 ale wczesniej na niego przeklinalem.

 • Gość

  Na szczęście wróciłem do 9.3.5. Na 10 bateria topniała w oczach, masa niedoróbek, jak to wszystko poprawią pewnie znowu zainstaluje :( ale wtedy prawdopodobnie nie będzie już odwrotu.

 • Djpeper

  Racja, na 10 bateria na 6s Plus leci jak w starym Note 1 jak to mówią w oczach a wcześniej jako użytkownik Samsung S6, Sony Z1,Z3 i oczywiście pierwszy w moim życiu iPhone chwaliłem co prawda system ale baterię a raczej pracę na niej na wysokim poziomie w porównaniu do poprzedników a tu z aktualizacją do 10-ki lipa, co nakłonienie jak by bateria miała ze 3 lata a tel nawet roku nie ma tak więc aktualki niczym się nie różnią pod względem technicznym od andka, uwalają płynną pracę i baterię na dzień dobry !!!!!!

 • pawelego

  Czasem ekran nie reaguje, albo reaguje z opóźnieniem w aplikacji telefon np. historia połączeń. Czasem nie mogę zakończyć odebranego połączenia bo nie ma czerwonej słuchawki. Widget połączeń z zablokowanego ekranu też nie reaguje natychmiast na dotknięcie kontaktu. Przecież iPhone to jest głównie telefon!

  • n0mercy

   Jak aktualizowales do 10? Przez OTA czy po kablu? Ja miałem podobny problem po aktualizacji OTA.

   • pawelego

    Przez OTA. Czy zaktualizowałeś ponownie przez iTunes i nie ma tych problemów?

    • n0mercy

     tak jak pisałem w poście powyżej:

     Przy aktualizacji do 10.0 via OTA było kilka problemów dlatego wszystkim polecam: Kopia zapasowa itunes > wyczyszczenie ip do zera > aktualizacje do 10.0.2 po kablu > jeśli ip jest całkowicie sprawny nie powinno być żadnych problemów :)

 • Iphone5s

  Po aktualizacji czasami przestał mi reagować przycisk home ale tylko w momencie gdy mam zablokowany telefon, kiedy korzystam działa normalnie. Na wcześniejszej wersji systemu wszystko było OK.

 • n0mercy

  Korzystam z ip6 z 10.0.2. Zero problemów, ip przyspieszył znacznie, jabłko nie drenuje baterii. Przy aktualizacji do 10.0 via OTA było kilka problemów dlatego wszystkim polecam: Kopie zapasowa itunes > wyczyszczenie ip do zera > aktualizacje do 10.0.2 po kablu > jeśli ip jest całkowicie sprawny nie powinno być żadnych problemów :)