Michał06.06.2017
iOS 11 beta 1 vs iOS 10.3.2 – test szybkości

Jak wiecie wczoraj wieczorem, Apple udostępniło deweloperom pierwszą betę iOS 11, więc tradycyjnie przyszedł czas na test szybkości.

Poniżej umieszczam trzy filmiki  na których widać jak spisuje się finalna wersja iOS 10.3.2 i pierwsza beta iOS 11.

Wideo zostało nakręcone i udostępnione przez użytkownika iAppleBytes. Test szybkości został przeprowadzony na iPhone 6s, iPhone 6 i iPhone 5s. Jeśli jesteście ciekawi który system jest szybszy to włączcie poniższe wideo.Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Zaskoczony

  Ależ muli ten 11, szok. Takiego muła wypuścili. Jasne, beta te sprawy, wyłapią błędy itd..ale i tak różnica szybkości na niekorzyć jest wielka, o 5s to już szkoda wspominać najlepiej do kosza wyrzucić bo 11 robi z niego to co ios9 z iphonem 4s.

  Druga sprawa, 11 jest paskudny. Której apki by nie otworzyć wygląda ona gorzej niż na 10.3. Choćby wiadomości, i te pogrubione czcionki. Ochyda. Centrum sterowania nie wspominam bo to niewypał totalny.

  • Mariusz Piskorz

   kwestia gustu. mnie sie akurat podoba centrum sterowania bo mam wszystko pod ręką.

   co do szybkości to jest to wersja developerska , ma prawo działać wolniej niż stabilna 10.3.2. szczerze to dziwne to porównanie bo u mnie na zwykłej „6” działa dobrze, szybko i poki co jestem zadowolony.

  • Kamil Witaszewski

   To ciekawe, bo na tych filmach widać, że na 5s już ta beta1 jest szybsza niż iOS 10 ;)