Michał17.04.2014
iOS 7.1.1 już w poniedziałek?

Z informacji jakie przed chwilą pojawiły się w sieci, iOS 7.1.1, czyli pierwsza aktualizacja systemu iOS 7.1 jest już prawdopodobnie gotowa i może zostać udostępniona.

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to wersja oznaczona jako 7.1.1, to uaktualnienie zawierać będzie najprawdopodobniej jedynie drobne poprawki. Na ten moment niestety nie wiemy, kiedy Apple wypuści iOS 7.1.1, ale, skoro aktualizacja jest już gotowa, to być może nastąpi to już w najbliższy poniedziałek.

Aktualizacja dostępna będzie oczywiście za pośrednictwem OTA, a także poprzez iTunes. Gdy tylko nowy soft się pojawi na pewno Was o tym poinformujemy.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Piotr Petri

  niech naprawą kuwa tego hotspota w iphone 4

 • Arti

  Oby przywrócili foto na cały ekran gdy ktoś dzwoni :( bo to kółko to dramat… A tak na prezentacji szczycili się właśnie tak dużym zdjęciem kontaktu.

 • Aro

  A mi kółko pasuje i lepiej żeby żadnych fot na cały ekran niedawali , jest dobrze tak jak jest

  • Mi tez tak bardziej pasuje jak jest :-)

 • 4s

  Nadal jadę na 6.1.3 ,dla tego systemu nabyłem sprzęt.Apple bez tego wyglądu to już nie to samo-to była kultowa grafika.Gdy mnie ostatecznie zmuszą do aktualizacji na 7 ,sprzedaję bo nikt nie będzie mi decydował, co mam mieć w telefonie.