Krzysiek Borek06.07.2014
iOS 7.1.2 i błąd kalendarza

Jak dobrze wiecie Apple wydało iOS 7.1.2 po to, aby naprawić błędy poprzedniej wersji. Okazuj się, że wersja 7.1.2 także posiada błędy.

Jeden z użytkowników urządzeń Apple mieszkający na Litwie, po ustawieniu kalendarza na iPhonie 5S i iPadzie Air miał wyświetlane złe święta regionalne. Zamiast świąt dla swojego regionu, miał informacje o świętach z Meksyku, Hong Kongu i Kanady. Po zmianie regionu na Wielką Brytanię, czy Stany Zjednoczone, wyświetlane były odpowiednie święta dla danego regionu. Użytkownik, który to odkrył nie tylko wsyłał wiadomość o błędzie do Apple, ale także zamieścił wideo, pokazujące błąd na Youtube.

Apple odpisało użytkownikowi, że rzeczywiście błąd ten się pojawia i zostanie naprawiony w kolejnej aktualizacji iOS. Jeżeli byliście świadkami tego błędu nie lękajcie się, Apple naprawi błąd, wydając iOS 7.1.3, niestety nie wiadomo kiedy miałaby pojawić się aktualizacja.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • @Orlowskii

  Ciekawe czy zablokuja JB czy juz z 7.1.x dadzą sobie spokoj z łataniem

  • Michal

   Myśle, że już nie będzie kolejnej wersji 7.1.x, tylko od razu iOS 8.

   • @Orlowskii

    Raczej nie zostawią iOS 7 z takim błędem. Po paru latach zaaktualizowali iOS 6, a nie zaaktualizuja iOS 7? Przeciez dla iPhone 4 iOS 7 jest odtatnim systemem…