Krystian07.02.2014
iOS 7.1 GM już za 1,5 tyg, a finalna wersja w marcu

Mimo narzekań wielu osób na działanie iOS 7.0.5, w tym szczególnie na jego powolność na iPad oraz częste restarty, Apple nie zdecyduje się na wydanie wersji 7.1 już teraz.

Podczas gdy ostatnie raporty twierdziły, że iOS 7.1 pojawi się raczej wcześniej niż później, i że jest już praktycznie gotowe to wiarygodne źródła bliskie Apple twierdzą zupełnie co innego. Pierwszą znaczącą aktualizacją iOS 7, czyli do wersji 7.1 ujrzymy dopiero w marcu. Dodatkowo źródła podają, że nie będzie w niej żadnych ukrytych funkcji, a w zasadzie będzie dokładnie to co już widzimy w beta 5.

Bardzo możliwe jest, że Apple czeka z wydaniem tej wersji na marcową konferencję, na której może zaprezentować następną generację Apple TV. W przeszłości właśnie w marcu odbywały się takie imprezy.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • piotr

  To potrzebują imprezy by pochwalić się że potrzebowali pół roku na załatanie dziadostwa jakim bez wątpienia jest iOS7?Coż w to wątpię…

  • Impreza nie jest pewna, to tylko przypuszczenie – a ma być, żeby pokazać nowy sprzęt i dodatkowo 7.1, a nie tylko po to ;-)

   • piotr

    To teraz się trzeba chwalić swoją opieszałościa jak i nieudolnością?

    • I tak im to wyjdzie, jak zwykle, na plus hehe

 • piotr

  Nie wyjdzie na plus,tu nie ma się czym chwalić.To raczej powód do wstydu..

  • Powiedzą, że super nowa wersja, że świetnie działa, że jest amazing i w ogóle i lud będzie wiwatował i krzyczał z radości. Zresztą 80% użytkowników pewnie nawet nie jest świadomych, że to tak źle działa. Zresztą nie demonizujmy, aż tak źle nie działa – mi poza irytującymi wolnymi animacjami (które i tak wyłączyłem) na 7.0.5 nic się nie działo złego.

   • piotr

    Nie sądzę.Przyznaliby się do olewania klienta po całości.
    Co do jakości działania to pozwól że się z Tobą nie zgodzę.iPad 3 jak i iPad Air. totalnie leżą.Crashe,błędy nie pozwalające wysłać linka z Safari.iPhone 5 nie wspomnę,tutaj białe jabłko widzę 3 razy dziennie,O androidowym lagowaniu animacji chyba pisać nie muszę….może stąd pomysł Wożniaka na Androida na iPhonie…skoro już doprowadzili jakość do zerowej to i Android się przyda…

    • Hehe, dobre, a po co się mają do tego przyznawać? Rząd przeprasza, że rozpier***a kraj coraz bardziej? Nie. „Ludzie” na wyborach wybierają dalej tych samych kretynów? Tak. I co? Ta sama sytuacja, psy szczekają karawana jedzie dalej.

     Fakt, że na iPad różnica na 7.1 jest zdecydowanie większa. Ciesz się, że już niedługo marzec ;-) A ja się cieszę, że mam dev ;-P

 • Pszczolka

  Cieakwe jak będzie z JB na iOS 7.1 Macie może jakieś informacje na ten temat ?