Krzysiek Borek11.02.2015
iOS 8.1.2 i problemy z systemem? Daj szanse Semi-Restore

Jak dobrze wiecie Apple przestało podpisywać iOS w wersji 8.1.2, jakie ma to znaczenie dla użytkowników iUrządzeń z Jailbreak?

Jest na to proste wytłumaczenie, nie raz nie dwa wgrywamy coś, co może zaszkodzić sytemowi. Objawia się to zazwyczaj podczas uruchamiania. System w ogóle się nie uruchamia (staje na logo Apple), a my jesteśmy (teoretycznie) zmuszeni do odtworzenia oprogramowania układowego. W rezultacie tracimy Jailbreak i wszystkie zainstalowane rozszerzenia systemowe.

IOS8

Nie musimy tego robić, wystarczy użyć Semi – Restore7, które współpracuje z najnowszymi odsłonami iOS, a zostało wydane za czasów iOS 5. Program jest prosty w obsłudze, a podczas procesu nie usuwa Jailbreaka i wszystkich rozszerzeń. Po wykonaniu tej czynności możemy z powrotem wykonać Jailbreak i używać urządzenia tak jak wcześniej.

Program działa z każdym urządzeniem mobilnym Apple wyposażonym w iOS 8.x.x. Semi – Restore pobierzecie z oficjalnej strony dewelopera – semi-restore.com.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Ted Wojtas

  a podczas procesu nie usuwa Jailbreaka i wszystkich rozszerzeń. Po
  wykonaniu tej czynności możemy z powrotem wykonać Jailbreak i używać
  urządzenia tak jak wcześniej.NO TO USUWA JAILBREAK CZY NIE???JESLI NIE TO PO CO Z POWROTEM WYKONYWAC JAILBREAK??? PISZCIE JASNO!!!

  • krzysiekb92

   Mój błąd. Usunięte zostają rozszerzenia, ale Cydia zostaje. Jak znajdę czas to poprawie ten błąd.

   • AdamP

    Drogi Autorze, skoro w ten sposób reagujesz na uwagi to ja też będę uszczypliwy. Skoro nie masz czasu to po co zabierasz za pisanie artykułu?

    • krzysiekb92

     Nie mam dostępu do strony, wiec poprawek nanieść nie moge.

 • bojer

  Jak poslugiwac sie tym programem?