Michał23.07.2014
iOS 8 beta 4 – jak zainstalować bez rejestracji UDiD

iOS 8 beta 4 to najnowsza, deweloperska wersja iOS, która została przez Apple udostępniona w poniedziałek.

W związku z tym iż ciągle pytacie się nas czy to na Twitterze, czy Facebook w jaki sposób można i czy w ogóle można zainstalować iOS 8 beta 4 na iUrządzeniu, które nie jest dodane do konta deweloperskiego postanowiłem, że napiszę Wam w bardzo szczegółowy sposób jak to zrobić.

Pamiętajcie! Robicie to na własną odpowiedzialność. Z tego co mi wiadomo sposób ten u większości osób działa i pozwala na bezproblemową instalację iOS 8 beta 4.

Instrukcja:

01. Pobierz iOS 8 beta 4.
02. Zrób kopię zapasową swojego iUrządzenia w iTunes lub za pomocą iCloud.
03. Wyłącz funkcję „Znajdź mój iPhone”.
04. Wprowadź iUrządzenie w tryb DFU.
05. Kliknij przycisk (alt) dla Mac, (Shift) dla Windows, kliknij „Sprawdź uaktualnienie”, a następnie wskaż pobrane wcześniej oprogramowanie iOS 8 beta 4.
06. Teraz rozpocznie się proces instalacji, a po jego zakończeniu powinniście otrzymać komunikat, że aktualizacja została wykonana pomyślnie i cieszyć się działającym iOS 8.

Uwaga! Napiszę to jeszcze raz. Pamiętajcie, że u jednych osób opisany wyżej sposób działa, a u innych nie, więc wszystkie czynności wykonujecie na własną odpowiedzialność.

Jeśli z jakiegoś powodu Wasz iPhone, czy iPad nie będzie chciał się aktywować, to należy ponownie wprowadzić iUrządzenie w tryb DFU i kliknąć w iTunes „Odtwórz”, a następnie po poprawnym zainstalowaniu iOS 7 przywrócić dane z zapisanej wcześniej kopii zapasowej.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz