Michał16.07.2014
iOS 8 beta 4 trafi do deweloperów już w najbliższy poniedziałek

Dopiero co pisałem, że iOS 8 beta 4 prawdopodobnie zostanie udostępniona 28 lipca, a tu miła niespodzianka. Kolejna beta, trafi do deweloperów już w najbliższy poniedziałek.

Taka informacja dosłownie przed chwilą znalazła się na portalu BGR. Nie ukrywam, że bardzo się z tego powodu cieszę, gdyż obecna beta 3 posiada jeszcze niestety masę błędów.

IOS8

Oczywiście gdy tylko Apple udostępni nową betę iOS 8 postaramy się jako jedni z pierwszych poinformować Was o wszystkich nowościach i zmianach.

Źródło: bgr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Mecenas Maciek Jasiński

    masa błedów? poprosze o przyklady z autopsji. dziekuje

  • nAa

    Wrzuciłem betę żeby zobaczyć jak to wszystko działa, i byłoby ok gdyby nie wywalało mi aplikacji takich jak Instagram, system ogólnie działa sprawnie (chociaż belka powiadomień działa gorzej IMO), mam nadzieję że w becie 4 poprawią te crash’e (o ile to od systemu zależy) :)

  • Michał

    W ios 8 beta 3, podobnie jak w poprzednich betach jest masa błędów. Kiedy wykonuję połączenie to czasami wywala mi jabłuszko i robi się reset. Po odebraniu połączenia często nic nie słychać, po rozłączeniu zwiecha telefonu. Mając 28% baterii nagle okazuje się , że jest 9%. Czasami wywala z różnych aplikacji, a mam wgrane tylko popularne tytuły. Czasami wyciągam telefon z kieszeni i nie można go odblokować, pomaga power + home. Tragedia jest u mnie. Prawie nic nie mam zainstalowane. Czysty system telefon. Mam iphone 5 A1429. Soft na dzień dzisiejszy uniemożliwia bezproblemowe korzystanie z podstawowych funkcji telefonu.