Michał23.07.2014
iOS 8 beta 5 pojawi się w poniedziałek 4 sierpnia 2014

Dopiero co Apple udostępniło iOS 8 beta 4, a już mamy informacje o kolejnej becie. Według 9to5mac kolejna beta iOS 8, czyli beta 5 pojawi się w poniedziałek 4 sierpnia 2014.

Jak podaje 9to5mac.com iOS 8 beta 5 ma być ostatnią betą jaka zostanie udostępniona deweloperom. Kolejna wersja, która trafi do deweloperów będzie już wersją GM (Golden Master).

IOS8

Bardzo się cieszę z tej informacji, ponieważ udostępniona w poniedziałek iOS 8 beta 4 niestety nadal posiada całą masę błędów.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Mecenas Maciek Jasiński

  Jakie to błędy?

  • Michal

   Zainstaluj to się przekonasz. 1. Nie działa klawiatura numeryczna w szybkiej odpowiedzi. 2. System często się wysypuje (respring). 3. Błędy w kontaktach (często wczytuje się złe zdjęcie). 4. Bardzo często telefon się sam wycisza nawet przy maksymalnej głośności. To tak na szybko 4 błędy. Jest ich niestety znacznie więcej.

   • Mecenas Maciek Jasiński

    Większość się zgadza. Tylko z ta różnica ze u mnie nie o głośność a o jasnos wyswoetlacza chodzi.

 • Zulwiczek

  Puki co odpukać żadne takie błędy u mnie na iphone 4S nie występują. Jedynie co to na początku nie działały dzwonki na sms i telefon po aktualizacji ale wystarczył wybrać je jeszcze raz w ustawieniach i problem znikł

 • @Orlowskii

  Ja mialem 1 oraz 2 bete iOS 8 potem mialem wyjazd za granice i wolalem wrocic do iOS 7. Wracam 2 sierpnia, wiec 5 bete zainstaluje na pewno!

 • januszp

  Ma się jeszcze pojawić beta 6 przed GM, za 2 tygodnie.