Michał22.10.2015
iOS 9.1 – wszystkie zmiany przedstawione na filmie

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło finalną wersję iOS 9.1. Zgodnie z tradycją dzień po udostępnieniu mamy dla Was film przedstawiający wszystkie zmiany.

Jeśli ktoś z Was nie pamięta co takiego zmieniło się i co nowego zostało przez Apple dodane w iOS 9.1, to mam dla Was filmik na którym możecie zobaczyć wszystkie zmiany. Nie ma ich niestety za wiele. Autorem filmu jest iUpdateOS. Miłego oglądania.

Oficjalna lista zmian iOS 9.1 znajduje się – tutaj.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Na 5S jest lepiej ale to jeszcze nie to co było na 8.4.1, kilka lagów nadal występuje, poprawili aparat teraz znów szybko się uruchamia jak kiedyś (na 9.0.x długo się uruchamiał). Spotlight search dalej się przycina i dolny pasek też, poprawa jest ale jeszcze trochę do idealnego działania brakuje… :)

 • IZI

  nie rozumiem, odpoczatku czyli od wydania pierwszej bety io9 slyszalo sie tylko ze 9 postawi cala sile na optymalizacje i nawet starsze urzadzenia beda dzialaly niezwykle plynnie. ja tu widze odwrotna dendencje :(

  • krzysiekb92

   obecnie powoduje on frustracje. Ni wiem w ogóle, co robię na 9.0.2 (chyba Jailbreak mnie trzyma) bo bateria na tej wersji woła o pomstę do nieba.

   • IZI

    ja siedze na 8.4 jb i narazie zagrzeje miejsce :)

   • IZI

    pocieszenie ze ponoc nowa beta 9.2 zaczyna sie rozpędzać…