Michał06.07.2016
iOS 9.3.3 beta 5 dostępna

Nieco ponad tydzień po udostępnieniu iOS 9.3.3 beta 4, właśnie Apple udostępniło deweloperom piatą betę iOS 9.3.3 Co zostało zmienione?

Wszystkie zmiany jakie zauważyłem są poniżej.

iOS9

Jak się okazuje iOS 9.3.3 beta 5 została udostępniona także użytkownikom, którzy biorą udział w publicznych testach iOS 9.

Lista zmian:

 • wersja 13G34
 • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że piąta beta jak i poprzednie cztery wersje skupia się jedynie na poprawkach błędów. Jeśli po instalacji znajdę coś ciekawego o czym warto wspomnieć, to wpis zostanie edytowany.

Jeśli jeszcze nie wiesz co nowego pojawiło się iOS 9.3.3 beta, i iOS 9.3.3 beta 2, iOS 9.3.3 beta 3 i iOS 9.3.3 beta 4 to zapraszam do wpisów poniżej:

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • MojaBetaSzybszaNizTwojaO2setne

  Obstawiamy ile czasu minie zanim pojawi się kolejny news typu „porównanie szybkości beta 5 9.3.3 z beta 4 9.3.3 na iphone 4s/5/5s/6/6s..Ja obstawiam maksimum jutro godz 14 taki news wisi I dołączone tona filmików obrazujących nic nie znaczące różnice które być może ktoś by wyłapał ze stoperem w ręku, i spuszczał się nad tym że dana wersja otwiera kontakty o 0,029 sek szybciej. Czy Nie lepiej jakieś konkretniejsze video wrzucać i coś przy czym będzie można podyskutować?

  • a

   hehe dokładnie – i oczywiście żadnego wniosku czy komentarza ze strony „redaktora”, który najpewniej i tak ich nie obejrzał

   no ale po co to piszemy, onetech zaczął ostatnio kasować niewygodne komentarze pod swoim adresem wytykające im żenujący poziom wpisów ;)