Michał21.01.2016
iOS 9.3 dodaje nowy skrót w Centrum Sterowania

Jedną z nowości w iOS 9.3 będzie „Night Shift”, czyli tryb nocny. W pierwszej becie iOS 9.3 aktywacja trybu odbywa się tylko z poziomu ustawień, ale wszystko na to wskazuje, że w finalnej wersji iOS 9.3 się to zmieni.

Na kanadyjskiej stronie Apple pojawiła się grafika pokazująca iPada z wysuniętym Centrum Sterowania w którym to umieszczony jest dodatkowy skrót aktywujący tryb nocny (patrz niżej).

trybnocny

Jak wiecie w pierwszej becie przycisk jeszcze nie jest dostępny, ale najprawdopodobniej zostanie on dodany już w kolejnej wersji iOS 9.3, która powinna zostać udostępniona deweloperom już w przyszłym tygodniu.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Mike

  A ja głupi już myślałem, że przycisk do włączania transmisji danych, ale tego nie doczekam się tak jak i z siri po polsku

  • Krzysiek

   Ja tez czekam na przycisk włączający transmisje..ale to jednak marzenia 😂

   • KOSa

    Panowie, Wy tu płaczecie nad przyciskiem wył/wł transmisje danych, a wystarczy tylko JB oraz odpowiedni programik w Cydii ( w tym przypadku FlipControlCenter) Mało tego możecie sobie dodawać inne funkcje np wyłączenie GPS’u, oszczędność baterii itd. Czekam aż wyjdzie is9.3 i JB do niego,bo jak na razie to jadę na ios8.4 -najbardziej stabilnym systemie pod JB.

    • Krzysiek

     Korzystałem z niego :D Jak tylko wyjdzie JB na 9.2 to robię bez zastanowienia :)

     • KOSa

      No ja też z niecierpliwością czekam na JB do 9.2 ale nie wiem czy nie lepiej jak po wypuszczeniu 9.3 zrobią do niego JB :P

    • Marcin Wojciechowski

     Żeby jeszcze po jailbreake takie iPada Mini dobrze chodził to by było wszystko ok a w jego przypadku zamulił mi tablet i konieczna była aktalizacja do najw oszej wersji iOS i pożegnanie się z uwolnionym iPadem Mini:(. Apple powinno jednak dać ten skrót do włączania i wyłączania transmisji daych. Małe a cieszy:)

  • Nie mogę zrozumieć czemu Apple nie doda włącznika danych w centrum sterowania. Czyżby nikt na świecie oprócz Polaków tego nie potrzebował?

   • Jestem Polakiem i tego nie potrzebuje :-D po co iPhone bez transmisji danych ;-/ tym bardziej że ceny teraz za pakiety są śmieszne.

    • Kamil Witaszewski

     Dokładnie! Bezustannie się nad tym zastanawiam…

    • Krzysiek

     To nie oto to chodzi. Ja mam duży pakiet 7 czy 8gb. Problemem jest bateria. Gdy mam włączone transmisje 3G bądź LTE bateria w 6s leci bardzo szybko.Mysle, ze często korzystając z transmisji spowodowałoby to , ze musiał bym 2 razy ładować iPhone a to chyba nie to chodzi. Dlatego włączam kiedy sprawdzam pocztę czy chce skorzystać z internetu

    • Dokładnie chodzi o baterię.
     W dodatku ja osobiście prawie nigdy nie korzystam z włączników (bluetooth, samolot i tryb nocny), a te przełączniki są w iOS’ie od zawsze. Gdzie jest sens?
     Logicznie na wierzchu powinny być włączniki najczęściej używane.

 • Marcin Wojciechowski

  No i fajnie, przyda się do wieczornej pracy na iPadzie:).