Krzysiek Borek01.07.2015
iOS 9 beta 3 z Apple Music na początku przyszłego tygodnia

Wczoraj zadebiutowało Apple Music i iOS 8.4, niestety użytkownicy wersji rozwojowej iOS 9 obecnie nie mają dostępu do nowej usługi giganta z Cupertino.

Wczoraj na Twitterze Eddy Cue potwierdził, że na początku przyszłego tygodnia zostanie udostępniona kolejna wersja rozwojowa najnowszej odsłony iOS.

Apple nie potwierdziło startu usługi na iOS 9, choć wielu użytkowników, korzystających z wersji poglądowej oprogramowania Apple jest zdegustowanych tą sytuacją. Obecnie użytkownicy iOS 9 beta mogą powrócić do wersji 8.4 i wypróbować Apple Music.

Jeżeli nie zależy wam jeszcze na wypróbowaniu usługi, możecie się wstrzymać i poczekać do wydania kolejnej wersji rozwojowej. Pojawi się ona w przyszły wtorek, zazwyczaj wtedy Apple udostępnia swoje oprogramowanie.

W iOS 9 nie ma dostępu do Apple Music, ale niektórzy użytkownicy mogą korzystać z radia Beats 1. Wewnątrz aplikacji Muzyka wystarczy przejść do zakładki radio i stamtąd wybrać Beats 1, które działa w pełni na iOS 9 (choć ja nie mogę go uruchomić na iPadzie z iOS 9 beta2).

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek