Michał09.06.2015
iOS 9 beta – jak zainstalować bez rejestracji UDiD

iOS 9 beta 1 to najnowsza, deweloperska wersja nowego iOS, która została przez Apple udostępniona w dniu wczorajszym.

W związku z tym iż ciągle pytacie się nas czy to na Twitterze, czy na Facebooku w jaki sposób można i czy w ogóle można zainstalować iOS 9 beta na iUrządzeniu, które nie jest dodane do konta deweloperskiego postanowiłem, że napiszę Wam w bardzo szczegółowy sposób jak to zrobić.

9

Pamiętajcie! Robicie to na własną odpowiedzialność. Z tego co mi wiadomo sposób ten u większości osób działa i pozwala na bezproblemową instalację iOS 9, ale nie mam 100% pewności.

Instrukcja:

01. Pobierz iOS 9 beta 1.
02. Zrób kopię zapasową swojego iUrządzenia w iTunes lub za pomocą iCloud.
03. Kliknij i przytrzymaj przycisk (alt) dla Mac, (Shift) dla Windows, a następnie kliknij „Sprawdź uaktualnienie” i wskaż pobrane wcześniej oprogramowanie iOS 9 beta 1.
04. Teraz rozpocznie się proces instalacji, a po jego zakończeniu powinniście otrzymać komunikat, że aktualizacja została wykonana pomyślnie i cieszyć się działającym iOS 9.

Uwaga! Przypominam, że wszystkie czynności wykonujecie na własną odpowiedzialność.

Jeśli z jakiegoś powodu Wasz iPhone, czy iPad nie będzie chciał się aktywować, to należy  wprowadzić iUrządzenie w tryb DFU i kliknąć w iTunes „Odtwórz”, a następnie po poprawnym zainstalowaniu iOS 8.3 przywrócić dane z zapisanej wcześniej kopii zapasowej.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz