Michał15.03.2016
iOS 9 zainstalowany na 79% iUrządzeń

Od premiery iOS 9 minęło już sześć miesięcy, a system cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Najnowsze wyniki pochodzące prosto z Apple mówią o tym, że iOS 9 jest już zainstalowany na 79% wszystkich iUrządzeń na całym świecie.

Na stronie Apple pojawiła się oficjalna grafika z której wynika, że nowy iOS 9 jest już zainstalowany na 79% iUrządzeń. Dla przypomnienia dodam, że około miesiąc temu iOS 9 zainstalowany był na 77% wszystkich iUrządzeń.

iOS9

A jak to wygląda u Was? Używacie nowego iOS 9, czy cały czas korzystacie z poprzednich wersji iOS?

Źródło: apple.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Din-Dolor

  Ja „przesiadłem się” na 9, ale z racji tego, że używam jeszcze modelu 4S, to już ostatni raz, według mnie nie ma opcji, bym załapał się na iOS 10, to była ostatnia duża aktualizacja na ten model.

  • Bart

   na to wyglada – ale……. ktoz to wie

   Z drugiej strony – jesli Apple w iOS10 wymysli tylko jakies ikonki nowe – to naprawde bedzie ciezkie do zrozumienia by nie dawac iOS10 do 4s

   • Din-Dolor

    Pewnie Bart masz całkowitą rację. Ale 4S naprawdę ma już swoje lata. Poza tym, po aktualizacji do iOS 9 wyraźnie odczułem „spadek prędkości”. Ogólnie mi to nie przeszkadza, ale jest to widoczne. Pozdrawiam!

    • Bart

     poczekaj do 9.3 wiara powiada iz znacznie szybciej dziala – do tego po odinstaluje takie POZERACZE mocy jak aplikacja Facebook i Messenger (uzywaj TYLKO wersji web)

     • Din-Dolor

      Akurat ja należę do tego małego odsetka osób nie korzystających z portali społecznościowych. Natomiast na pewno zainstaluję najnowszy iOS, czy stareńki 4S przyśpieszy? Mam nadzieję, choć obecnie nawet proces odblokowania telefonu to już nie jest to, co onegdaj. Serio. Pozdrawiam serdecznie!

     • Bart

      z jednej strony powinnismy byc szczesliwi majac iOS na iPhone – dobrze wiesz jak 4S ma smieszna (w obecnych czasach) specyfikacje – az cud iz obecny iOS WOGOLE dziala :)

     • Din-Dolor

      I między innymi dlatego drogi Barcie używam iPhona. I masz całkowitą rację, to że tak stary aparat dostaje aktualizację do najnowszego softu jest jednym z wyznaczników podejścia do klienta. Pozdrawiam i udanego weekendu życzę!

     • Bart

      weekend w pracy – Carer jestem :) ale tez pozdrawiam i udanego weekendu zycze :)

     • Din-Dolor

      Ja właśnie teraz z pracy wróciłem, oczywiście weekendy mam wolne, ale pracy jest tyle, że trzeba w dni wolne też się poświęcić niestety. Udanego wieczoru! :)

     • Bart

      dokladnie – jak ktos chce pracowac to ma pracy tele ze glowa boli