Michał20.11.2013
iOS7.0.4 i pierwsze problemy użytkowników iPhone

Jutro minie dokładnie tydzień od momentu udostępnienia przez Apple iOS 7.0.4. Na pewno większość z was bez chwili zawahania postanowiła zrobić i zrobiła update. Niestety, w ciągu tego niecałego tygodnia wiele osób z całego świata zgłasza różne problemy związane z działaniem tejże wersji.

Podstawowym problemem, który głównie dotyczy iPhone jest znaczny spadek żywotności baterii. Ja niestety nie mogę za wiele na ten temat napisać, ponieważ iOS 7.0.4 miałem tylko przez 3 dni i w tym czasie moja bateria zachowywała się normalnie.

Kolejną sprawa, to problem z nawiązaniem połączenia z siecią Wi-Fi. Pomimo wpisania poprawnego hasła iPhone nie chce się z nią połączyć. Problem znika dopiero po zresetowaniu telefonu.

Ostatnia rzecz, to resetowanie się iPhone podczas normalnego użytkowania. Niestety, problem ten występuje również w pierwszej becie iOS 7.1. Mam nadzieje, że do momentu oficjalnego wypuszczenia przez Apple iOS 7.1 wszystkie te problemy zostaną wyeliminowane.

Jak to wygląda u was? Macie jakieś kłopoty związane z iOS 7.0.4?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Michał Kruczek

    Szczerze mówiąc to iP5S na 7.0.4 zrestartował mi się tylko raz natomiast na iPadzie Air z tym samym softem restart zaliczyłem 3-4 razy przeglądając strony na Safari.

  • Piotr

    No właśnie ja mam ten problem teraz po aktualizacji na 7.0.4.Nie łączy mi sie wogóle z wi-fi twój komentarz znalazłem szukając rozwiązania problemu w necie. Powiem tyle,ostatni raz kupiłem produkt Apple

  • Piotr

    No zamrażarka pomaga, akt desperacji skuteczny ciekawe na ile czasu