Krystian18.03.2014
iPad 4 zastąpił iPada 2, iPhone 5C 8GB już w sklepie!

iPhone 5C nie jest jedynym nowym urządzeniem jakie zobaczyliśmy dziś w ofercie Apple.

Pisaliśmy Wam wczoraj, że Apple planuje wprowadzić do oferty nowy model iPhone 5C – tańszy i posiadający jedynie 8GB pamięci na zdjęcia, programy i nasze dane – informacja ta właśnie się potwierdziła, w niemieckim sklepie Apple pojawił się model 8GB w cenie 549€ – tańszy o 50€ od wersji z 16GB pamięci.

Jak donoszą jednak pracownicy sklepów Apple, otrzymali oni przesyłki z nowymi iPad 4 z zakazem otwierania ich do dzisiaj. iPad 4, który w tym roku doczekał się dużej zmiany pod postacią iPad Air, zastąpił w ofercie leciwego iPad 2. Dzięki temu posunięciu Apple pozbyło się z oferty urządzenia z starym złączem 30pin.

Idąc dalej tym tropem możemy dojść do wniosku, że nie będzie to jedyna zamiana tego dnia. Wspominany na początku iPhone 5C 8GB może być zamiennikiem dla modelu 4S. Tym samym Apple usunęło by ostatnie urządzenie z złączem 30pin. Dodatkową korzyścią było by pozbycie się z oferty iPhone z 3,5″ ekranem zostawiając tylko modele 4″. Na tą chwilę jednak iPhone 4S jest obecny w ofercie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • Pawel

  To jeszcze gdyby 5C dostał cenę 4S to mamy pełnię szczęścia :)

  • Użytkownik

   Do końca roku powinien osiągnąć poziom ceny 4S, przynajmniej od klientów biorących na przedłużenie umowy.Będzie to ciekawa propozycja dla mniej wymagających i chcących zacząć przygodę z jabłuszkiem.

 • krzysiek

  Nie mogli tak zrobić w dniu premiery 5c :) napewno było by większe zainteresowanie :)

 • Jakub Mocarski

  Te ceny są powalające. :D

  549 Eur = ok. 2300zł. Tymczasem, 16GB 5S spokojnie kupimy za jedynie 400zł drożej (z x-komu, pl dystrybucja). Genialne. :D

   • Jakub Mocarski

    Kupiłem 3 tygodnie temu u nich za 2729zł, wiec myślałem, ze nadal tak jest. Co prawda ceny u nich zmieniają się kilka razy w ciagu dnia, wiec jutro 5s może spaść do 2700zł.

    Mogę nawet fakturke pokazać. :-)

    • Wierzę na słowo. Może to kwestia tego, że teraz są z oficjalnej dystrybucji dlatego i cena inna.