Krystian18.03.2014
iPad 4 zastąpił iPada 2, iPhone 5C 8GB już w sklepie!

iPhone 5C nie jest jedynym nowym urządzeniem jakie zobaczyliśmy dziś w ofercie Apple.

Pisaliśmy Wam wczoraj, że Apple planuje wprowadzić do oferty nowy model iPhone 5C – tańszy i posiadający jedynie 8GB pamięci na zdjęcia, programy i nasze dane – informacja ta właśnie się potwierdziła, w niemieckim sklepie Apple pojawił się model 8GB w cenie 549€ – tańszy o 50€ od wersji z 16GB pamięci.

Jak donoszą jednak pracownicy sklepów Apple, otrzymali oni przesyłki z nowymi iPad 4 z zakazem otwierania ich do dzisiaj. iPad 4, który w tym roku doczekał się dużej zmiany pod postacią iPad Air, zastąpił w ofercie leciwego iPad 2. Dzięki temu posunięciu Apple pozbyło się z oferty urządzenia z starym złączem 30pin.

Idąc dalej tym tropem możemy dojść do wniosku, że nie będzie to jedyna zamiana tego dnia. Wspominany na początku iPhone 5C 8GB może być zamiennikiem dla modelu 4S. Tym samym Apple usunęło by ostatnie urządzenie z złączem 30pin. Dodatkową korzyścią było by pozbycie się z oferty iPhone z 3,5″ ekranem zostawiając tylko modele 4″. Na tą chwilę jednak iPhone 4S jest obecny w ofercie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_