Michał02.02.2015
iPad Plus – pierwsze plotki na temat specyfikacji urządzenia

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mamy prawdziwy wysyp plotek na temat iPada Plus, czyli większego iPada, który ma zostać wprowadzony przez Apple już w najbliższym czasie.

W dniu wczorajszym na Weibo pojawiły się pierwsze plotki dotyczące specyfikacji urządzenia i wyglądają one następująco. iPad Plus ma posiadać 12,9-calowy ekran o rozdzielczości 2K. Według Wibeo większy iPad będzie miał  7mm grubości i będzie ważył 700 g. Dla przypomnienia dodam, że obecny iPad Air 2 ma 6,1mm grubości i waży 437 g.

iPadPlus

Pojawiły się także pierwsze plotki dotyczące baterii. W związku z tym, że urządzenie jest sporo większe od iPad Air 2 to i bateria jest większa. Pojemność baterii jaka znajdzie się w iPad Plus ma wynieść 11000 mAh, czyli o 50% więcej niż dotychczas.

Czy plotki te okażą się prawdą? Tego dowiemy się już za kilka miesięcy.

Źródło: weibo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • MrNobody

    12,9-cal – po co komu taki JE*NY tablet ? do tego na systemie iOS ? zdecydowanie lepsze rozwiązanie to MacBook AIR …. cena też nie będzie jakoś specjalnie atrakcyjna.. Tablet ma być tabletem – czyli między telefonem a komputerem, a nie tablet o rozmiarach laptopa.. Wymyślanie czegoś na siłę, ale apple i tak postawi reklamę użytkowania tego ogromnego tabletu między ludźmi i zabawa apratem…… tylko ciężko sobie to wyobrażić – bieganie z 13calami po podwórku… do tego iOS które ma ograniczone możliwości do OSX .. apple słabo kombinuje…

  • Andrew

    Myślę, że Apple gdy czegoś bardzo chce to to zrobi z powodzeniem. Gdy pierwszy raz Steve Jobs prezentował tablet iPad wszyscy się zastanawiali po co to komu. A dziś praca z tabletem jest tak samo ważna jak na laptopie. Dlatego Apple nie będzie miał problemów z wypromowaniem czegokolwiek.

  • Rafał

    a ja bardzo chętnie zmienię iPada Air na to cudo – właśnie tablet im większy tym lepszy! dziwie się osobiście tym, którzy kupują tablety w wersji mini – ale dla każdego coś miłego ;)